Новинка

Ключниця настінна з дерева 40*20 см сірий
1 700 ₴
- Під замовлення
Відправка з 02 червня 2026+380 (73) 935-89-08
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепер всі ключі в одному місці, а значить не загубляться в будинку серед інших речей. Вранці не доведеться згадувати вчорашній день і те місце, де ви їх залишили.. . Адже це дуже зручно
Усі вироби ручна робота, яка виготовляється виключно для вас
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KT Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 400 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴

