
Ключниця настінна з великою шухлядою для зберігання 200, 250, Білий
850 ₴
- Під замовлення
Відправка з 03 червня 2026+380 (73) 935-89-08
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична і зручна ключниця в мінімалістичному стилі стане прекрасним доповненням до дизайну передпокою. Цей незамінний аксесуар неодмінно підкреслить ваш стиль і допоможе підтримувати порядок.
📌Ручна робота. Не потребує складання.
- Має глибоку полицю для зберігання дрібниць, таких як парфуми або інші дрібні предмети.
Та ящик для зберігання різноманітних аксесуарів, забезпечуючи легкий доступ до них.
- Нижня частина обладнана кількома гачками для ключів, що допомагає зберігати їх в одному місці та швидко знаходити при потребі.
Ця ключниця поєднує в собі функціональність і стиль, що робить її ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Вона допоможе вам організувати простір і завжди мати важливі речі під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KT Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 200 мм |
| Глибина ключниці | 100 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 100 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

