
Ключниця настінна Home з полицею
950 ₴
- Під замовлення
- Код: 5787
Відправка з 02 червня 2026+380 (73) 935-89-08
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця настінна декоративна у формі будиночка “HOME”
Оригінальна ключниця у вигляді будиночка з написом HOME — не лише функціональний елемент, а й стильна прикраса інтер’єру. Виготовлена з якісного матеріалу в білому кольорі з контрастними деталями, вона стане яскравим акцентом у передпокої чи коридорі. Оснащена 4 металевими гачками для зручного зберігання ключів та невеликою поличкою для дрібниць.
Характеристики:
- Матеріал: МДФ
- Колір: білий з чорними елементами
- Дизайн: будиночок з серцями та написом HOME
- Кількість гачків: 4
- Кріплення: настінне
Ідеально підходить для сучасного або затишного скандинавського інтер’єру. Практичність та естетика в одному виробі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KT Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 40 мм |
| Висота ключниці | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 40 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




