
Ключниця настінна в стилі лофт 35, 22
980 ₴
- Під замовлення
Відправка з 02 червня 2026+380 (73) 935-89-08
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна настінна ключниця — ідеальне поєднання функціональності та сучасного дизайну.
Допоможе підтримувати порядок і стане красивим акцентом вашого інтер’єру.
Переваги:
- Міцна конструкція з якісного МДФ
- 5 гачків для ключів, брелоків чи аксесуарів
- Зручна поличка для декору, аромадифузора або дрібниць
- Лазерне гравіювання HOME, що додає затишку
- Легке кріплення до стіни
Глибина полиці: 7 см
Матеріал: МДФ
Підходить для передпокою, офісу, квартири чи приватного будинку.
Чудова ідея для подарунка тим, хто цінує комфорт і стиль у кожній деталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KT Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 35 мм |
| Глибина ключниці | 70 мм |
| Висота ключниці | 22 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴

